kww@wspolnota-brzeszcze.pl
DKR-6043-7/18

AKTUALNOŚCI

Oświadczenie

Oświadczenie

W związku z pojawiającymi się nieprawdziwymi informacjami, rozpowszechnianymi przez nieznane osoby, niniejszym oświadczamy, że nieprawdą jest, jakoby obsadzone zostały już stanowiska Zastępcy Burmistrza oraz Naczelnika Wydziału Edukacji po zwycięstwie Radosława Szota w wyborach Burmistrza Brzeszcz. Wspólnie stoimy na stanowisku, że obsadzanie wszelkich stanowisk w Urzędzie Gminy oraz w Radzie Miejskiej przed dniem wyborów jest niezrozumieniem…
Przeczytaj więcej

Nasz program

“Lepsza przyszłość Gminy Brzeszcze” – program wyborczy Wspólnoty Samorządowej!

“Lepsza przyszłość Gminy Brzeszcze” – tak brzmi tytuł programu wyborczego, zaprezentowanego mieszkańcom Gminy Brzeszcze w poniedziałek 1 października. Program wyborczy KWW Wspólnota Samorządowa Gminy Brzeszcze podzielony został na 13 obszarów, w których przyszły Burmistrz Brzeszcz wraz z radnymi chcą przyczyniać się do poprawy warunków życia mieszkańców.

Radosław Szot - kandydat na Burmistrza Brzeszcz

Radosław Szot kandydatem na Burmistrza Brzeszcz!

Niezwykle miło jest nam poinformować, że w nadchodzących wyborach samorządowych kandydatem na urząd Burmistrza Brzeszcz będzie Radosław Szot. To znana społeczności Gminy Brzeszcze osoba, społecznik, zapalony miłośnik i kibic futbolu, a także pasjonat lokalnej historii.

Hasło programowe

Wspólnie tworzymy Gminę Brzeszcze!

“Wspólnie tworzymy Gminę Brzeszcze” to hasło, które towarzyszyć będzie Wspólnocie Samorządowej Gminy Brzeszcze w tegorocznej kampanii wyborczej. Wspólnota stawia w tych wyborach na nową jakość i na nowe twarze.

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Krakowie III

KWW Wspólnota Samorządowa Gminy Brzeszcze zarejestrowany!

Komisarz Wyborczy w Krakowie III postanowieniem z dnia 17 sierpnia 2018 r. zarejestrował Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa Gminy Brzeszcze.

KWW tło

Mieszkańcy Gminy Brzeszcze utworzyli komitet wyborczy wyborców

Podczas spotkania w dniu 16 sierpnia 2018 roku grupa mieszkańców Gminy Brzeszcze mających prawo wybierania, utworzyła Komitet Wyborczy Wyborców pod nazwą Wspólnota Samorządowa Gminy Brzeszcze. Celem utworzenia komitetu jest zgłaszanie kandydatów na radnych w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw, zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.
© 2018 | Materiał KWW Wspólnota Samorządowa Gminy Brzeszcze - DKR-6043-7/18

projekt i realizacja: Dawid Szczepański